ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΓΟΝΕΩΝ

Α/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑΑΤΙΚΑΑΤΑ

ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ  ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

 

1

ΑΤΖΑΜΟΓΛΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΟΡΙΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 2Η ΩΡΑ

 

1η : 8.15 - 09.00

2

ΒΙΓΛΑ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ 3Η ΩΡΑ

 

2η : 09.05 - 09.50

3

ΓΕΡΟΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3Η ΩΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3Η

3η : 10.00 - 10.45

4

ΙΑΚΩΒΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3Η ΩΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3Η ΩΡΑ

4η : 11.00 - 11.45

5

ΚΑΓΚΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3Η ΩΡΑ

5η : 11.55 - 12.35

6

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 5Η ΩΡΑ

6η : 12.40 - 13.20

7

ΚΑΣΣΩ

ΣΥΛΒΙΑ-ΙΖΑΜΠΕΛΛ

ΓΑΛΛΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ 6Η ΩΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ 6Η ΩΡΑ

7η : 13.25 - 14.00

8

ΚΟΜΝΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΡΙΤΗ 3Η ΩΡΑ

 

9

ΚΟΝΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΦΥΣΙΚΗ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3Η ΩΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 2Η ΩΡΑ

 

10

ΚΩΤΣΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΠΡΟΣ 4Η ΩΡΑ 

 

 

11

ΛΑΖΟΥ

ΦΕΒΡΟΝΙΚΗ

ΦΥΣΙΚΗ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3Η ΩΡΑ

 

 

12

ΜΑΡΡΕ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ 5Η ΩΡΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3Η- 5Η

 

13

ΜΕΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4Η ΩΡΑ

 

 

14

ΝΗΣΤΙΚΑΚΗ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 2Η ΩΡΑ

 

15

ΝΤΑΪΛΙΑΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ 2Η ΩΡΑ

 

 

16

ΝΤΥΜΕΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 2Η ,3Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 5Η ΩΡΑ

 

17

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 1Η ΩΡΑ

 

 

18

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 3Η ΩΡΑ

 

 

19

ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 5Η ΩΡΑ

 

20

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΠΡΟΣ 6Η ΩΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΠΡΟΣ 6Η ΩΡΑ

 

21

ΠΙΠΑ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 4Η ΩΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5Η ΩΡΑ

 

22

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΗ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΠΡΟΣ 5Η ΩΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΠΡΟΣ 5Η ΩΡΑ

 

23

ΠΛΑΚΙΔΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 4Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 2Η ΩΡΑ

 

24

ΠΟΛΙΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 4 ΠΡΟΣ 5Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 1 ΠΡΟΣ 2Η ΩΡΑ

 

25

ΠΟΝΗΡΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 4Η ΩΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5Η ΩΡΑ

 

26

ΣΑΡΙΠΑΝΙΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΠΕΜΠΤΗ 5Η ΩΡΑ

 

27

ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΤΡΙΤΗ 3Η ΩΡΑ

ΠΕΜΠΤΗ 4Η ΩΡΑ

 

28

ΣΟΦΟΥΛΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΠΡΟΣ 4Η ΩΡΑ

 

 

29

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6Η ΩΡΑ

 

 

30

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΥΣΙΚΗ - ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ  3Η ΩΡΑ

ΤΡΙΤΗ 4Η ΩΡΑ

 

31

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4Η ΩΡΑ

 

 

32

ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 5Η ΩΡΑ

 

 

33

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΠΡΟΣ 7Η ΩΡΑ